S#3/ - 4070 - ARMY / 000409040706 / G4-83
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Masz pytania ? NAPISZ
Email : kontakt@abcbuty.pl
ZADZWOŃ Pomożemy Ci Pn - Pt 9 - 17
Telefon : +48 730 135 667
G4-83 – Torba męska na ramię MORO CAMO - BAG STREET
Wymiary zewnętrzne :
Podane długości mogą nieznacznie różnić się w rzeczywistości o +/- 1-2 cm.
| Kolor | Czarny |
| Wzór | Moro |
| Rodzaj zapięcia | Suwak |
| Wielkość | Nie zmieści formatu A4 |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Szerokość podstawy | 12 cm |
| Cechy dodatkowe | Klapka |
118,88 zł
139,88 zł
139,87 zł
118,87 zł
67,83 zł
58,98 zł
48,92 zł
69,99 zł
79,88 zł
69,99 zł
79,99 zł
69,99 zł
69,99 zł
69,99 zł
49,99 zł
49,99 zł
79,99 zł
79,99 zł
89,87 zł
89,88 zł
128,87 zł
128,86 zł
67,88 zł
59,72 zł
48,98 zł
59,86 zł
48,98 zł
59,63 zł
48,98 zł
68,89 zł