L%2/ - 2011 - CZARNA / G1-12
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Masz pytania ? NAPISZ
Email : kontakt@abcbuty.pl
ZADZWOŃ Pomożemy Ci Pn - Pt 9 - 17
Telefon : +48 730 135 667
DUŻA CZARNA POZIOMA TORBA MĘSKA KONDUKTORKA NA RAMIĘ I POSIŁEK D
Bardzo dobra
DUŻA CZARNA POZIOMA TORBA MĘSKA KONDUKTORKA NA RAMIĘ I POSIŁEK D
świetny kontakt, na prośbę mega szybka wysyłka
DUŻA CZARNA POZIOMA TORBA MĘSKA KONDUKTORKA NA RAMIĘ I POSIŁEK D
wszystko jest w jak najlepszym porzadku czas realizacji jak i jakosc wykonania
DUŻA CZARNA POZIOMA TORBA MĘSKA KONDUKTORKA NA RAMIĘ I POSIŁEK D
wszystko jest w jak najlepszym porzadku czas realizacji jak i jakosc wykonania
DUŻA CZARNA POZIOMA TORBA MĘSKA KONDUKTORKA NA RAMIĘ I POSIŁEK D
Bardzo poręczna , ergonomiczna torba . Zmieści papiery formatu A4 , kanapki i termos do pracy . Jak się rozpadnie kupię następną .Jest "sprytna". to moja 4 sztuka, w ciągu dwóch lat i myślę że będzie powtórka.
DUŻA CZARNA POZIOMA TORBA MĘSKA KONDUKTORKA NA RAMIĘ I POSIŁEK D
Porządnie wykonana, brak zastrzeżeń.
DUŻA CZARNA POZIOMA TORBA MĘSKA KONDUKTORKA NA RAMIĘ I POSIŁEK D
Polecam
DUŻA CZARNA POZIOMA TORBA MĘSKA KONDUKTORKA NA RAMIĘ I POSIŁEK D
Wszystko ok.
DUŻA CZARNA POZIOMA TORBA MĘSKA KONDUKTORKA NA RAMIĘ I POSIŁEK D
BARDZO UDANY ZAKUP ---POLECAM!!!
DUŻA CZARNA POZIOMA TORBA MĘSKA KONDUKTORKA NA RAMIĘ I POSIŁEK D
Wszystko SUPER. Polecam :)
DUŻA CZARNA POZIOMA TORBA MĘSKA KONDUKTORKA NA RAMIĘ I POSIŁEK D
gdyby można było za" tempo "nadania dałbym 6 :))) chociaż za całą resztę również .
DUŻA CZARNA POZIOMA TORBA MĘSKA KONDUKTORKA NA RAMIĘ I POSIŁEK D
Towar zgodny z opisem ... szybko sprawnie profesjonalnie... Polecam
DUŻA CZARNA POZIOMA TORBA MĘSKA KONDUKTORKA NA RAMIĘ I POSIŁEK D
Polecam
DUŻA CZARNA POZIOMA TORBA MĘSKA KONDUKTORKA NA RAMIĘ I POSIŁEK D
Dzięki interwencji wobec kuriera; paczkę dostarczono do paczkomatu w czasie do zaakceptowania. Dziękuję panu z ABCbuty.pl.
DUŻA CZARNA POZIOMA TORBA MĘSKA KONDUKTORKA NA RAMIĘ I POSIŁEK D
Szybka dostawa. Wszystko ok. Polecam
Czarna pozioma torba męska KODURA.
Wymiary zewnętrzne :
Podane długości mogą nieznacznie różnić się w rzeczywistości o +/- 1-2 cm.
Produkowane rozmiary z tego modelu torby :
| Kolor | Czarny |
| Wzór | Bez wzoru |
| Rodzaj zapięcia | Suwak |
| Wielkość | Zmieści format A4 |
| Wysokość | 29 cm |
| Szerokość | 37 cm |
| Szerokość podstawy | 15 cm |
| Cechy dodatkowe | Klapka |
| Pojemność w litrach | 10 L - 20 L |
| Płeć | Produkt MĘSKI |
| Materiał dominujący | Tkanina |
| Orientacja | Pozioma |
| Zapięcie | Suwak |
| Kolor okuć | Inny |
| Brelok do kluczy | Nie |
| Miejsce na bilon | Tak |
139,88 zł
139,87 zł
118,87 zł
67,83 zł
58,98 zł
48,92 zł
59,99 zł
98,87 zł
99,99 zł
98,88 zł
79,99 zł
98,86 zł
69,99 zł
79,99 zł
79,99 zł
89,87 zł
89,88 zł
67,88 zł
59,72 zł
48,98 zł
59,86 zł
48,98 zł
59,63 zł
48,98 zł
68,89 zł
48,98 zł
89,94 zł
59,77 zł
48,98 zł
69,94 zł
DUŻA CZARNA POZIOMA TORBA MĘSKA KONDUKTORKA NA RAMIĘ I POSIŁEK D
Profesjonalna i miła obsługa klienta. Produkt gotowy do odebrania w paczkomacie następnego dnia po zakupie.