S#3/ - 1186 - BROWN / 001102011864
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Masz pytania ? NAPISZ
Email : kontakt@abcbuty.pl
ZADZWOŃ Pomożemy Ci Pn - Pt 9 - 17
Telefon : +48 730 135 667
G3-234 - Pionowy SZORSTKI portfel męski na suwak WILD THINGS ONLY !!! - kolor BRĄZOWY.
Wymiary zewnętrzne :
Podane wymiary mogą nieznacznie różnić się w rzeczywistości o +/- 0,5 cm.
Produkowane kolory z wersji pionowej :
Produkowane kolory z wersji poziomej :
| Kolor | Brąz |
| Materiał wnętrza | Tkanina |
| Rodzaj zapięcia | Suwak |
| Wielkość | Nie zmieści formatu A4 |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość | 10 cm |
| Szerokość podstawy | 2,5 cm |
| Cechy dodatkowe | Miejsce na bilon |
| Płeć | Produkt MĘSKI |
| Materiał dominujący | Skóra ekologiczna |
| Orientacja | Pionowa |
| Zapięcie | Suwak |
| Kolor okuć | Złoty |
| Liczba przegródek na karty | 8 |
| Brelok do kluczy | Nie |
| Miejsce na bilon | Tak |
| Miejsce na dowód rejestracyjny | Tak |
| Miejsce na fotografię | Tak |
89,99 zł
59,99 zł
89,99 zł
89,99 zł
89,99 zł
48,99 zł
48,99 zł
48,99 zł
59,99 zł
68,98 zł
68,98 zł
68,98 zł
68,98 zł
68,98 zł
68,98 zł
68,98 zł
68,98 zł
48,86 zł
78,92 zł
79,99 zł
59,99 zł
59,99 zł
79,95 zł
79,97 zł
79,98 zł
79,96 zł
79,98 zł
79,96 zł
79,95 zł
79,97 zł