S#3/ - 578 PINK / 001518005785
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Masz pytania ? NAPISZ
Email : kontakt@abcbuty.pl
ZADZWOŃ Pomożemy Ci Pn - Pt 9 - 17
Telefon : +48 730 135 667
G3-218 – SKÓRZANE Etui na klucze i monety BAG STREET COLLECTION – kolor RÓŻOWY.
Wymiary zewnętrzne :
Podane długości mogą nieznacznie różnić się w rzeczywistości o +/- 0,5 cm.
Produkowane kolory :
| Kolor | Różowy |
| Wzór | Bez wzoru |
| Rodzaj zapięcia | Suwak |
| Wielkość | Nie zmieści formatu A4 |
| Wysokość | 8 cm |
| Szerokość | 10 cm |
| Szerokość podstawy | 1 cm |
| Płeć | Produkt UNISEX |
| Materiał dominujący | Skóra naturalna |
29,99 zł
18,88 zł
18,88 zł
18,88 zł
18,88 zł
18,88 zł
29,78 zł
19,88 zł
19,88 zł
19,88 zł
19,88 zł
19,88 zł
19,99 zł
19,99 zł
19,99 zł
19,99 zł
19,98 zł
19,97 zł
18,88 zł
18,88 zł
18,88 zł
18,88 zł
18,88 zł
18,88 zł
18,88 zł
18,88 zł
18,88 zł
18,88 zł
18,88 zł
18,88 zł
RÓŻOWA SKÓRZANA KLUCZÓWKA ETUI Z KLAPKĄ OPRAWA NA SUWAK PITEREK
Bardzo dobry kontakt. Polecam!