S#3/ - 590 BORDEAUX / 001505005903
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Masz pytania ? NAPISZ
Email : kontakt@abcbuty.pl
ZADZWOŃ Pomożemy Ci Pn - Pt 9 - 17
Telefon : +48 730 135 667
BORDOWA SKÓRZANA KLUCZÓWKA ETUI Z KLAPKĄ OPRAWA NA SUWAK PITEREK
polecam
BORDOWA SKÓRZANA KLUCZÓWKA ETUI Z KLAPKĄ OPRAWA NA SUWAK PITEREK
Jestem zadowolona, szybka dostawa ,produkt zgodny z opisem. Polecam.
BORDOWA SKÓRZANA KLUCZÓWKA ETUI Z KLAPKĄ OPRAWA NA SUWAK PITEREK
Błyskawiczna wysyłka, produkty zgodne z zamówieniem. Dziękuję i polecam serdecznie!!!
BORDOWA SKÓRZANA KLUCZÓWKA ETUI Z KLAPKĄ OPRAWA NA SUWAK PITEREK
Wszystko super. Serdecznie polecam!
G3-216 – SKÓRZANE Etui na klucze i monety BAG STREET COLLECTION – kolor BURGUNDOWY.
Wymiary zewnętrzne :
Podane długości mogą nieznacznie różnić się w rzeczywistości o +/- 0,5 cm.
Produkowane kolory :
| Kolor | Bordowy |
| Wzór | Bez wzoru |
| Rodzaj zapięcia | Suwak |
| Wielkość | Nie zmieści formatu A4 |
| Wysokość | 7 cm |
| Szerokość | 11 cm |
| Szerokość podstawy | 1 cm |
| Płeć | Produkt UNISEX |
| Materiał dominujący | Skóra naturalna |
29,99 zł
18,88 zł
18,88 zł
18,88 zł
18,88 zł
18,88 zł
18,88 zł
29,78 zł
19,88 zł
19,88 zł
19,88 zł
19,88 zł
19,88 zł
19,99 zł
19,99 zł
19,99 zł
19,99 zł
19,98 zł
19,97 zł
18,88 zł
18,88 zł
18,88 zł
18,88 zł
18,88 zł
18,88 zł
18,88 zł
18,88 zł
18,88 zł
18,88 zł
18,88 zł
BORDOWA SKÓRZANA KLUCZÓWKA ETUI Z KLAPKĄ OPRAWA NA SUWAK PITEREK
Co prawda dostałam jedno etui na klucze w kolorze brązowym, a nie burgundowym, a drugie szare o zdecydowanie innym odcieniu szarości niż na zdjęciu, ale poza tym wszystko ok.